• Gobelin

Kategoria Premium to materiały dekoracyjne wzorzyste, które przypadną do gustu zwłaszcza osobom twórczym i kreatywnym. Tkanina wykonana została w technologi żakardowej. Gwarantuje to dużą szczegółowość i płynność wzorów. Cechy te są pożądane zwłaszcza przy pięknym kwiatowym wzornictwie skomponowanym ze współczesną kolorystyką, które oferuje nasz sklep internetowy/hurtownia z tkaninami dekoracyjnymi, obiciowymi, zasłonowymi. Ta tkanina obiciowa z oferty hurtowni online Fabric World sprawdza się znakomicie zarówno na całym meblu, jak i na samych poduszkach.

Mariposa – tkanina obiciowa w Fabric World

Tapicerowany hoker w egzotyczne liście? Czemu nie! Aranżacje w klimacie urban jungle to jeden z ciekawszych trendów wnętrzarskich. Materiał w roślinne motywy pięknie prezentuje się nie tylko w postaci zasłon i tekstylnych dodatków. Egzotyczne liście i kwiaty świetnie wyglądają również na meblach. Tkanina jungle sprawdzi się więc w roli materiału obiciowego. Gęsty żakardowy splot i wytrzymałe poliestrowe włókno sprawia, że jest ona wyjątkowo trwała. Odporna na uszkodzenia mechaniczne i rozerwanie. A dzięki wysokiej jakości wykończeniu ewentualne zabrudzenia dają się szybko i skutecznie usunąć z powierzchni materiału.

Tkanina wzorzysta.

Piękne wzory na tkanie żakardowej.

Piękne wzornictwo  skomponowane ze współczesną kolorystyką.

Tkanina obiciowa wysokiej jakość. Wygląda świetnie na całym meblu jak również na samych poduszkach.

Szerokość tkaniny = 140cm lub 280cm

1 szt = 0,5 metra bieżącego

 


Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.