• Poduszki wyjątkowe

Wyjątkowe poduszki dekoracyjne

Aby odświeżyć monotonną aranżację, nie trzeba wydawać sporych kwot i przeprowadzać remontu. Już najmniejsze, ale przykuwające wzrok detale, potrafią wiele zmienić. Do niedrogich, a jednocześnie gustownych akcesoriów dekoracyjnych należą wzorzyste poduszki. Wśród poniższych propozycji są zarówno te, które spodobają się miłośnikom zwierząt, jak i takie, trafiające w gust fanów prostych form geometrycznych.

Nie zabrakło tu też modnych i pasujących do nowoczesnego wystroju tekstyliów w motywy roślinne. Palmowe liście lub tropikalne gałązki wspaniale ozdobią pomieszczenie, które chce się wzbogacić o nawiązania do natury. Tymczasem pastelowe kwiaty świetnie wpasują się w salon urządzony w romantycznym stylu angielskim.

Jeszcze osobną podkategorię stanowią poduszki dekoracyjne gładkie, wyróżniające się pięknymi i wyrazistymi kolorami. Żakardowe tkaniny wysokiej jakości podnoszą ich walory estetyczne. Charakteryzują się one m.in. lekko lśniącą powierzchnią, dodającą szyku każdemu pomieszczeniu. Proponowane modele warto zakupić do swojego salonu i umieścić na kanapie lub narożnej sofie.