Jeśli chcą Państwo stworzyć w swoim salonie atmosferę przepychu, to zachęcamy do sprawdzenia naszych poduszek dekoracyjnych! W tej kategorii prezentujemy produkty wykonane z tkaniny velvet, która charakteryzuje się przyjemną w dotyku, lekko połyskliwą fakturą. Taki dodatek można wykorzystać w dowolnej aranżacji. Oferujemy jaśki w wielu wariantach kolorystycznych – zarówno pastelowych, jak i bardziej intensywnych. W asortymencie naszego sklepu / hurtowni z tkaninami znajdą Państwo kilkadziesiąt modeli poduszek dekoracyjnych, które sprzedajemy razem z dopasowanymi wkładami.

Tkanina velvet, z której zrobiliśmy nasze poduszki, jest niezwykle wdzięcznym materiałem dekoracyjnym i dzięki swojej wspaniałej fakturze dodaje każdemu wnętrzu charakteru. Wykonane z niej produkty polecamy do pomieszczeń o stylistyce glamour, sprawdzą się również do salonu czy sypialni o orientalnej aranżacji. Przede wszystkim jednak jaśki z tej kategorii zapewnią Państwu maksimum wygody w trakcie wypoczynku – są bowiem jedwabiście miękkie i delikatne. To też zasługa sprężystych wkładów, którymi wypełniliśmy każdą poszewkę.

Poduszka Velvet w Twoim domu

Chociaż cena naszych jaśków jest przystępna, to zapewniamy ich najwyższą jakość. Materiał velvet charakteryzuje się nie tylko pięknym wyglądem i przyjemną w dotyku fakturą, ale też dużą wytrzymałością. Jest to tkanina o wysokiej gramaturze, dlatego wykazuje imponującą odporność na przetarcia, co gwarantuje atrakcyjny wygląd poduszek przez długi czas. Również ich kolor zachowuje intensywny odcień nawet po wielu praniach w pralce automatycznej. To wszystko sprawia, że nasze jaśki to doskonałe akcesoria dekoracyjne do domu.

Piękna poduszka wykonana z tkaniny velvet będzie ciekawym dodatkiem do strefy wypoczynkowej w Państwa salonie. Jaśki z aksamitnego materiału można też z powodzeniem wykorzystać w sypialni – zarówno do spania, jak i w celach dekoracyjnych. Zachęcamy do sprawdzenia także pozostałych modeli, które przygotowaliśmy w naszym asortymencie. W Fabric World znajdą Państwo akcesoria ozdobne m.in. z motywami zwierzęcymi, roślinnymi, geometrycznymi.