Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem poduszek dekoracyjnych, które dostępne są w wielu odsłonach. W naszym sklepie / hurtowni z tkaninami czeka na Państwa duży wybór jaśków ozdobionych motywami roślinnymi. Dzięki różnorodności wzorów wśród produktów zebranych w katalogu każdy Klient z pewnością znajdzie dla siebie odpowiedni model! W tej kategorii poduszki dekoracyjne w wariancie w kwiaty. Zachęcamy też do sprawdzenia pozostałych propozycji ze sklepu.

Każda poduszka dekoracyjna dostępna w naszej hurtowni została wykonana z największą dbałością o szczegóły. Do produkcji wykorzystaliśmy najlepsze gatunkowo tkaniny żakardowe, które cieszą się dużym uznaniem wśród specjalistów. Jest to materiał o dużej gęstości i ciekawej fakturze, dzięki czemu zrobiony z niego jasiek prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Produkty zostały udekorowane kwiatowymi deseniami, dlatego będą dobrze wyglądać jako ozdoba kanapy w salonie czy łóżka w sypialni. Motyw roślinny został nadrukowany na tkaninę – wykorzystaliśmy do tego barwniki najlepszej jakości.

Poduszki dekoracyjne w kwiaty

Prezentujemy żakardowe poduszki w kwiaty, które zachowują swój atrakcyjny wygląd przez długi czas. To przede wszystkim zasługa materiału, który wyróżnia się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, przez co jest doskonałym surowcem na modele dekoracyjne. Również motywy roślinne naniesione na powierzchnię jaśka odznaczają się wytrzymałością, za sprawą nowoczesnych pigmentów odpornych na promieniowanie UV. Wzornictwo wykorzystane na naszych tkaninach jest stylowe i różnorodne, dlatego każdy produkt jest prawdziwą ozdobą dowolnego pomieszczenia.

W cenie zakupionego produktu otrzymują Państwo również wkład, wyróżniający się dużą sprężystością i wysoką jakością. Proponujemy poduszki w kwiaty w standardowym rozmiarze 45×45 centymetrów. Można je z powodzeniem wykorzystać jako akcesoria dekoracyjne na potrzeby kompletu wypoczynkowego. Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałych produktów w katalogu naszej hurtowni. Oferujemy m.in. jaśki z ze zwierzętami, obrusy z motywami roślinnymi, świąteczne czy z innymi ciekawymi deseniami.