Tkanina tapicerska Cabello

Materiał tapicerski Cabello,

tkanina, która świetnie się nadaje na obicia krzeseł, sof, foteli oraz wszelkiego rodzaju dekoracji. 

Może być również używana jako tkanina na zasłony do salonu albo sypialni.

W dotyku jest miękka jak plusz.Tkanina jest gruba w dotyku i bardzo przyjemna

Bogata kolorystyka. Szarości, przez zielenie, beże i oczywiście trendy kolorystyczne, które obecnie obowiązują.

Gdy aranżujesz swoje mieszkanie, to warto, jest sięgnąć po tkaninę tapicerską. Dzięki niej możesz obić nie tylko krzesła i sofy, ale także można jej użyć do zasłon.

Poznaj bliżej tkaninę obiciową Cabello

Tkanina meblowa Cabello swym kolorem może przypominać zarówno kolor musztardowy, jak i ciemna pomarańcza. Może także w zależności od światła wpadać w ton miodowego koloru. Charakteryzuje się tym, że jest bardzo wytrzymała dzięki, czemu nasze meble, które będą obite Cabello , to na pewno będą dobrze chronione. Doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu w Twoim domu. Dzięki temu, że jest wytrzymała,  to może także być odporna na zarysowania i zadrapania na przykład od kocich pazurków. Jest miękka i przyjemna w dotyku więc odpoczynek na niej będzie samą przyjemnością.Tkanina obiciowa Cabello wyróżnia także to, że jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Wystarczy przejechać suchą szmatką w miejscu plamy, czy brudu, by pozbyć się zanieczyszczeń.

Tkanina tapicerska Cabello będzie znakomicie pasowała swym kolorem także do pokoju dziecięcego, czy też kuchni. Wprowadzi ożywienie w danym pomieszczeniu poprzez swoją barwę.