Tkanina tapicerska Sofia

No products found which match your selection.

Każdy z nas czasem potrzebuje zmiany swojego wnętrza oraz miejsc relaksu takich jak balkon, czy taras. Dobrze jest wtedy użyć tkaniny Sofia, która wyróżnia się przede wszystkim tym, że jest miękka, gładka i miła w dotyku. Co ważne występuje w dużej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy może wybrać taki kolor tkaniny, który mu najbardziej odpowiada. 

Jakie kolory tkaniny Sofia można wybrać?

Wiemy, jak wielkie znaczenie ma odpowiedni dobór kolorów dla naszych klientów, dlatego też oferujemy rozległą gamę barw. Między innymi można wybrać takie kolory jak:

  • zielony,
  • żółty,
  • pomarańczowy,
  • niebieski,
  • szary,
  • biały,
  • brązowy,
  • beżowy,
  • czarny,
  • ciemnoniebieski.

Dzięki temu, że mamy taką ilość kolorów, to gładka tkanina będzie świetnie wyglądać na każdym meblu. Co ważne, to tkanina obiciowa z włosem sprawia, że można na łóżku obitym tą tkaniną fantastycznie wypocząć. Żywe kolory sprawiają, że w naszym domu będzie przytulnie i naturalnie. Warto też dodać, że kolory tkaniny Sofia można bez problemu dowolnie ze sobą mieszać, czym sprawimy, iż wygląd naszego wnętrza stanie się unikatowy.

Gdzie można użyć tkaniny obiciowej Sofia?

Przede wszystkim tkanina tapicerska gładka fantastycznie będzie wyglądała na różnych kanapach czy sofach. Dzięki takiej tkaninie można nadać meblom drugie życie, przez co jesteśmy ekonomiczni i ekologiczni.  Z powodzeniem warto jej użyć także na meblach tarasowych, czy balkonowych. Jest to świetny sposób na to, by ożywić miejsca naszego wypoczynku. Tkanina meblowa miękka w dotyku sprawia, że możemy nią obić także nasze ulubione poduszki. Znakomicie tak żywe i modne kolory tkaniny Sofia będą wyglądały również w salonie, kuchni, czy też w sypialni lub nawet w pokoju dziecięcym. Gdy mamy meble tarasowe lub balkonowe, to tkanina tapicerska bardzo przyjemna w dotyku świetnie wkomponuje się w taki wypoczynek i dzięki temu można liczyć na miły relaks wraz z rodziną i przyjaciółmi. Przez to, że jest to miękka gładka tkanina, to warto pomyśleć też nad użyciem tego materiału do zrobienia zasłon, czy poduszek.

Jakie zalety ma tkanina tapicerska gładka Sofia?

Tkanina ta jest bardzo miła w dotyku, dzięki czemu mamy pewność, że nic nas nie podrażni w trakcie jej użytkowania. Dodatkowo tkanina Sofia ma fantastyczne kolory, które idealnie pasują do wszystkich pomieszczeń, jak i także na balkon, czy na taras. Tkanina meblowa miękka w dotyku jest również odporna na działanie promieni słonecznych, co daje nam możliwość wystawienia materiał ten na dwór, a kolor tkaniny nie zblaknie. Należy też pamiętać, że tkanina ta jest również odporna na zarysowania i zanieczyszczenia. Dzięki temu możemy mieć także w domu zwierzęta takie jak kot, czy pies, które lubią chodzić po kanapie i często zostawiają ślady po pazurkach, co przy tej tkaninie nie będzie widoczne. Często tkanina może być użyta w różnych miejscach na kanapie, które mogą być problematycznym miejscem, to materiał tapicerski bez problemu sobie z tym poradzi, gdyż ma bardzo dużą odporność na rwanie się szwów i materiału. Warto też wspomnieć, że tkanina ta jest w bardzo modnych kolorach, dzięki czemu nie trzeba będzie robić remontu i wymiany stylizacji przez kolejne sezony.

Czy można czyścić tkaninę obiciową Sofia?

Tkanina tapicerska bardzo przyjemna w dotyku może być bez problemu czyszczona. Dzięki temu można utrzymać tkaninę w idealnym stanie przez długi czas. Warto też dodać, że jest to materiał, który świetnie sprawdza się również podczas prasowania, co zapewni nam to, szczególnie przy zasłonach, że tkanina Sofia będzie wyglądała rewelacyjnie. Tak odświeżona i wyprasowana miękka gładka tkanina może być bez problemu używana przez kolejne sezony.

Czemu warto mieć tę tkaninę Sofia w swoim domu?

Przede wszystkim dlatego, że ta tkanina jest w bardzo modnych kolorach, dzięki czemu możemy ożywić swój dom i utrzymać jednocześnie nowoczesny styl w każdym pomieszczeniu. Jest to też bardzo wytrzymała tkanina i odporna na różne zanieczyszczenia zadrapania oraz jest też odporna na promieniowanie słoneczne. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza gdy chcemy mieć zrobione meble przy użyciu tkaniny obiciowej Sofia na balkonie lub tarasie, gdzie najczęściej są takie meble narażone na działanie promieni słonecznych. Tkaninę tę można również bezproblemowo prać i prasować, co ma także ogromny wpływ na wybór właśnie tego materiału. Warto też dodać, że tkanina obiciowa z włosem świetnie nadaje się do użycia w pokoju dziecięcym, gdyż jest ona bardzo miła w dotyku i nie uczula dzieci oraz nie podrażnia i gładkiej skóry. Tkanina obiciowa Sofia nie zawiera żadnych elementów, które mogą uczulać lub powodować jakiekolwiek alergie, dlatego też mogą używać jej również alergicy. Dzięki temu, że z tej tkaniny można zrobić wiele ciekawych elementów estetycznych w swoim pomieszczeniu, co sprawia, że jest ona tak popularnym materiałem.

Czy z tkaniny obiciowej Sofia można zrobić elementy dekoracyjne do domu jako prezent dla najbliższych?

Jeśli zależy nam na tym, żeby nasi najbliżsi mieli bardzo trwałą i miłą w dotyku tkaninę, to nasza tkanina Sofia jest świetnym wyborem do tego, by stworzyć z niej elegancką poduszkę lub materiał na zasłony czy obicie kanapy. Kolory, w których jest dostępna tkanina obiciowa, to bez problemu będą pasować do każdego stylu oraz pomieszczenia naszych najbliższych, dlatego też nie ma obawy, że będzie to nietrafiony prezent.

Gładka tkanina Sofia oprócz tego, że jest bardzo modnych kolorach, to jest także niezwykle odporna na różne czynniki zewnętrzne, dlatego jest, to świetne rozwiązanie na odnowienie swojego wnętrza. Co więcej, tkanina ta jest na tyle wytrzymała i jednocześnie łatwa w utrzymaniu czystości, że może być ona używana zarówno w salonie, w kuchni, w jadalni, jak i też w naszej sypialni. Dzięki temu, że można z niej stworzyć eleganckie meble oraz poduszki, czy nawet zasłony, co możemy wprowadzić do swojego domu taki styl, który nam najbardziej odpowiada, przez niesamowite kolory tkaniny Sofia.