Tkanina plecionka

W tej kategorii znajdziesz plecionki, czyli tradycyjne tkaniny meblowe i zasłonowe. Znakomicie sprawdzają się jako materiały obiciowe, zwłaszcza w stonowanych wnętrzach. Kolekcje plecionek z naszej hurtowni online odznaczają się wysoką jakością wykonania przy wykorzystaniu nowoczesnych metod. Dzięki temu zachowują klasyczny wygląd, charakteryzując się przy tym dużą wytrzymałością oraz odpornością na ścieranie. Nasz sklep internetowy/hurtownia z tkaninami dekoracyjnymi, obiciowymi i zasłonowymi zapewnia dużą różnorodność kolorystyczną, co przekłada się na mnogość zastosowań produktu.

Tkaniny plecionki w hurtowni Fabric World

Tradycyjne tkaniny plecionki z powodzeniem możesz wykorzystać we wnętrzach na wiele sposobów. Materiały wykonane w tej technice pięknie prezentują się nie tylko w postaci okiennych zasłon. Sprawdzą się też doskonale jako pokrycie mebli tapicerowanych. Mocne włókno, wytrzymały, gęsty splot i specjalne wykończenie sprawia, że są one praktycznie niezniszczalne. Tkanina plecionka nie wyciera się ani nie rozciąga. W dodatku naprawdę trudno ją poplamić, a łatwo… wyczyścić! Fotel, sofa czy krzesła obite tym materiałem wyglądają jak nowe nawet po wielu latach codziennego użytkowania.

Jeśli najbardziej podobają Ci się stonowane, minimalistyczne wnętrza w skandynawskim stylu, w tej kategorii z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nasza kolekcja plecionek dostępna jest w neutralnej palecie kolorystycznej. Delikatne kremy, ciepłe beże, nieoczywiste odcienie mokka i taupe, gołębie szarości, popiele i grafity idealnie wkomponują się w klasyczne i nowoczesne aranżacje. Meble ubrane w tkaniny plecionki będą ciekawą ozdobą same w sobie. A także doskonałym tłem dla wyrazistych dodatków.

tkaniny plecionki, Plecionki, Sklep internetowy z tkaninami, hurtownia: dekoracyjne, zasłonowe, obiciowe, materiały na poduszki

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.