fbpx

Polityka prywatności

Dane osobowe osób kontaktujących się z Studio4U Piotr Piechota, zarówno przez wysłanie wiadomości e-mail jak i listownie będą przetwarzane przez Studio4U Piotr Piechota z siedzibą w Sułkowicach przy ul. 11 Listopada 99, 32-440, jako administratora danych w celu przekazywania Państwu informacji dotyczących usług i produktów oferowanych przez Studio4U Piotr Piechota oraz w celu udzielania odpowiedzi na kierowane przez Państwa zapytania.
Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania Państwu ww. informacji przez Studio4U Piotr Piechota. W celu skorzystania z wskazanych praw mogą Państwo zgłosić się do siedziby Studio4U Piotr Piechota lub przesłać wniosek na adres listownie lub drogą elektroniczną.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce RODO, ujęte tam informację dot. przysługujących uprawnień mają zastosowanie do danych osobowych pozyskiwanych ww. sposób.

118GROUP
Rated / based on customer reviews
Fabric World
11 Listopada99 32-440 Sulkowice, malopolska
Phone: +48692415929