Motywy florystyczne to jeden z najbardziej uniwersalnych trendów wnętrzarskich. Dekoracyjne tkaniny zasłonowe i materiały obiciowe w kwiaty przyciągają wzrok i ożywią aranżację sypialni, salonu czy jadalni. Z powodzeniem możesz wykorzystać je zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i w przestrzeniach komercyjnych – krzesła i fotele obite luksusowym materiałem idealnie wkomponują się w wystrój na przykład kameralnej kawiarni w stylu retro. Nasze tkaniny obiciowe nadają się do pokrycia całego mebla lub jedynie samych poduszek.

Tkaniny obiciowe w kwiaty

Roślinna ornamentyka na meblach pozostanie modna niezależnie od sezonu. Tapicerowane krzesła i hokery, a także fotele i sofy obite miękkim materiałem doskonale odnajdą się we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych czy retro. Tkaniny obiciowe w kwiaty mogą stać się świetnym elementem dekoracyjnym w pomieszczeniu. Są tak wyraziste same w sobie, że nie potrzebują już żadnych dodatkowych ozdób. Przepięknie prezentują się w towarzystwie naturalnego drewna. A także na tle białych, szarych lub kolorowych ścian.

Nasz sklep internetowy / hurtownia z tkaninami oferuje materiały obiciowe łączące w sobie dobry design, mocny splot i staranność wykończenia. Dzięki temu są praktycznie niezniszczalne – odporne na wycieranie, zabrudzenia i działanie promieni słonecznych. Żywe, nasycone kolory nie zmieniają się ani nie blakną wraz z upływem czasu.

Materiały zasłonowe w kwiaty

Poszczególne tkaniny zasłonowe różnią się nie tylko wzornictwem, lecz przede wszystkim rodzajem splotu i sposobem wykończenia. Mocne poliestrowe włókno i odpowiednio gęsta technika tkania bezpośrednio przekłada się na:

  • wysoką wytrzymałość,
  • małą gniotliwość,
  • niską przepuszczalność światła.

Dobre zasłony perfekcyjnie zaciemnią każde pomieszczenie. Z kolei odpowiedni sposób impregnacji powoduje, że materiał staje się trudnopalny, odporny na zabrudzenia, a do tego bardzo łatwy w czyszczeniu.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz najwyższej jakości dekoracyjne materiały zasłonowe i obiciowe w kwiaty w wielu kolorach i wzorach. Zarówno tkaniny żakardowe, jak i luksusowy, mięsisty welwet.