Tkanina Animals

Kategoria Animals obejmuje tkaniny dekoracyjne, której najlepiej sprawdzą się jako przeznaczone na poduszki. Materiały dostępne w ofercie naszej hurtowni internetowej wyprodukowane zostały w Hiszpanii i charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Oferowana online tkanina jest gęsto tkana, co gwarantuje wysoką trwałość produktu. Nasz sklep internetowy/hurtownia z tkaninami dekoracyjnymi, obiciowymi, zasłonowymi oferuje piękne żakardowe wzory inspirowane zwierzętami, z którymi dasz upust swojej kreatywności! Technologia wykonania gwarantuje płynne kontury i dużą szczegółowość nawet przy większych powierzchniach.

Tkaniny plecionki w hurtowni Fabric World

Nasze tkaniny dekoracyjne znajdziesz w szerokiej gamie kolorów, wzorów i faktur. Materiały obiciowe i zasłonowe są nie tylko piękne, lecz przede wszystkim wyjątkowo trwałe. Zarówno dostępne u nas klasyczne plecionki, jak i wzorzysty żakard idealnie nadaje się do tapicerowania mebli. Mocne poliestrowe włókna i wytrzymały splot sprawiają, że nasze materiały są odporne na rozciąganie i rozerwanie. A może poszukujesz pięknej i trwałej tkaniny na poduszki dekoracyjne? Odkryj naszą kolekcję Animals i znajdź swój ulubiony wzór!

Tkanina żakardowa bardzo wysokiej jakości wyprodukowana w Hiszpanii.

Tkanina gęsto tkana, co sprawia, że jest wyjątkowo trwała.

Piękne żakardowe wzory, z wizerunkami zwierząt w roli głównej.

Wyobraź sobie ogrom zastosowań dla tej tkaniny. Tkanina dla kreatywnych, pomysłowych osób.

Wymiar wzoru: (+-) 46×46 cm

Z 1 mb tkaniny można wykroić 6 szt wzorów.

Wytrzymałość
0%
Kolorystyka
0%
Gramatura
0%
Można prać
0%
Atest trudnopalności
0%
Ścieralność
0%

Karta produktu: informacje o produkcie i jego właściwościach.

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.