Gładka tkanina

W katalogu naszej hurtowni materiałów online dostępna jest szeroka gama gładkich tkanin meblowych i zasłonowych. Dopracowany zbiór kolekcji to odpowiedź na potrzeby indywidualnych użytkowników oraz profesjonalnych dekoratorów wnętrz. Gładkie tkaniny z tej kategorii, które oferuje nasz sklep internetowy/hurtownia z tkaninami dekoracyjnymi, obiciowymi i zasłonowymi znakomicie uzupełnią każdą aranżację – od klasycznych i stylowych elementów, przez modernistyczne oraz imitujące skórę, aż na dedykowanych przestrzeniom dziecięcym kończąc. Zróżnicowany design idzie w parze z najwyższą jakością wykonania zarówno przy wykorzystaniu klasycznych metod, jak i najnowszych technologii.

Fuego – tkanina Velvet w sklepie Fabric World

Ekskluzywny materiał obiciowy z kolekcji Velvet Fuego wprowadzi do wnętrza powiew luksusu. Gładka tkanina imitująca aksamit doskonale prezentuje się na meblach. Mięsista faktura z delikatnym połyskiem świetnie harmonizuje z naturalnym drewnem. Do tego połyskująca powierzchnia zapewnia ciekawą grę refleksów świetlnych.

Materiały z kolekcji Fuego z pewnością doceni każdy, kto poszukuje najwyższej jakości. Mocny splot i wysoka gramatura sprawiają, że tapicerowane meble obite tą tkaniną to prawdziwa inwestycja na lata. Obicie jest odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Praktycznie się nie brudzi, a ewentualne plamy są bardzo łatwe do usunięcia. Z tego względu materiał sprawdzi się nie tylko we wnętrzach mieszkalnych, lecz także w przestrzeniach komercyjnych. Możesz więc wykończyć przy jego pomocy również meble do kawiarni, restauracji czy tawerny.

Gładka tkanina obiciowa – idealna do wnętrz w każdym stylu

Designerski fotel tapicerowany obity miękkim aksamitem przywodzi na myśl stylistykę minionych epok. Jednak welurowe obicia doskonale prezentują się również we współczesnych wnętrzach – zarówno tych klasycznych, jak i nowoczesnych. Gładka tkanina Velvet Fuego to świetny wybór do salonu w stylu glamour, champton czy nowojorskim. Pluszowe meble ciekawie wpasują się też w eklektyczne aranżacje. Jeśli z kolei masz ochotę na odrobinę awangardy i nie boisz się odważnych rozwiązań, możesz zaprosić welwetowy fotel do loftowej przestrzeni. Miękka, gładka tkanina na surowym industrialnym tle robi naprawdę ogromne wrażenie.

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.