Tkanina Velvet Mustang

Niezwykle miękkie i delikatne tkaniny meblowe i zasłonowe typu velvet z linii Mustang, to znakomite rozwiązanie zwłaszcza tam, gdzie często przebywają dzieci. Unikalna struktura materiału, który w swoim katalogu posiada nasz sklep internetowy/hurtownia z tkaninami dekoracyjnymi, obiciowymi, zasłonowymi, sprawia, że jest bardzo miły w dotyku, nawet jak na standardy aksamitnych tkanin velvet! Tkanina jest przyjazna dla wrażliwej skóry dziecka, dzięki czemu idealnie sprawdza się na przykład na poduszki. W naszej hurtowni online znajdziesz szeroką paletę kolorystyczną, która umożliwi Ci dopasowanie oferowanego produktu do bardzo wielu aranżacji.

Niezwykle miękka tkanina o wyjątkowej strukturze, dzięki której jest jeszcze milsza i delikatniejsza w dotyku.

Bardzo przyjazna dla wrażliwej skóry dziecka.

Wytrzymałość
0%
Kolorystyka
0%
Łatwość czyszczenia
0%
Trudnopalność
0%
Gramatura
0%
Ograniczone wchłanianie płynów
0%

Karta produktu: informacje o produkcie i jego właściwościach.

Widoczna na ekranie monitora kolorystyka może nieznacznie odbiegać od oryginalnej kolorystyki tkanin z powodu różnych rodzajów monitorów oraz ich skalibrowania.

Opinie klientów

Prawdziwy Mustang wśród tkanin – piękny i mocny. Polecam!

Prawdziwe babskie zakupy :) zamówiłam 5 próbników a wybrałam jeden kolor i… dostałam je gratis  i jeszcze za przesyłkę nie policzyli hihi :))

Obicie fajne, sklep również :)))

Był co prawda zgrzyt, bo okazało się że jest skaza na 17 metrach ale wszystko ładnie załatwili i wynagrodzili rabatem. Pełna profeska!  Pozdrowienia dla Pana Piotra!