• Torba na zakupy

Żyjemy szybko. Szybko robimy zakupy. Przy kasie trzeba zapakować zakupy. Dostajemy jednorazową plastikową torbę i po kłopocie. Ale czy na pewno?

Torba materiałowa na ramię, to dobre rozwiązanie.

Już w domu po rozpakowaniu zakupów orientujesz się, że opakowania po zakupach ledwo mieszczą się w koszu. Spoglądasz na paragon i widzisz, że jednak nie dostałeś torby na zakupy, tylko ją kupiłeś.

Zazwyczaj to jednorazowy śmieć za kilka złotych, ponieważ jeszcze po drodze z zakupów pęknie albo urwie się ucho.

Utylizacja śmieci również staje się coraz droższa.

 


Mamy na to rozwiązanie. Solidne, tanie, chroniące nie tylko naszą planetę, ale przede wszystkim nasze finanse. Do tego modne.

Torby ekologiczne - eko torby nie tylko z nazwy ale prawdziwie oszczędzające środowisko i pieniądze.

Elegancka torba na zakupy. Użyjesz tej torby z gobelinu setki razy.

To duża torba materiałowa. Gwarantujemy, że uniesie tyle ile uda Ci się zapakować. Na pewno nie pęknie, nie urwie się ucho w najmniej odpowiednim momencie. Prawdziwa torba do zadań specjalnych. Nie tylko wytrzymała, ale również ładna, modna. Podkreślająca Ciebie i praktyczna.

Jesienna słota i plamy błota? Otarcie o brudny samochód zimą? Wylany wewnątrz sos? Nic nie szkodzi :)Po prostu wrzuć do pralki i po kłopocie! Znów jak nowa!


Pomyśl ile mniej śmieci wygenerujesz rocznie, za które mniej zapłacisz. Ile w portfelu zostanie za niekupione foliowe torby?

Na pewno setki, a może nawet tysiące złotych! Nie wierzysz? Przelicz :) My to zrobiliśmy.