• SAND 6001 FABRIC WORLD

  Sand 6001

  19,99 
 • SAND 6002 FABRIC WORLD

  Sand 6002

  19,99 
 • SAND 6003 FABRIC WORLD

  Sand 6003

  19,99 

Zmiany wyglądu swoich mebli zarówno w ogrodzie, jak i w domu są bardzo ważne. Dlatego dobrze jest, by użyć różnych kolorów i tkanin, które będą wytrzymałe i są odporne na różne czynniki zewnętrzne. Dlatego dobrze jest postawić na tkaninę obiciową Sand.

Dlaczego warto postawić na tkaninę obiciową Sand?

Tkanina meblowa Sand może być użyta na całe meble, dzięki czemu idealnie będą one wyglądały czy to w ogrodzie, czy w pomieszczeniu. Niewątpliwą zaletą tej tkaniny jest to, że są dostępne różne kolory i każdy może wybrać taki kolor, jaki mu najbardziej odpowiada. Między innymi są dostępne kolory, które przypominają: 

 • piasek w bursztynowym kolorze z różnymi odcieniami,
 • piasek w kolorze pustynnego zachodzącego słońca,
 • fioletowo żółte i pomarańczowe połączenie w jednej tkaninie,
 • lazur morza,
 • nutka szarości z lazurowym błękicie.

Dzięki temu, że są to tak niespotykane kolory, to można mieć meble w unikalnych kolorach. Warto też dodać, że ten materiał obiciowy Sand jest odporny na zarysowania i zadrapania, przez co można mieć w domu takie zwierzęta jak koty, czy psy, które mogą często pazurkami drapać o meble. Kolejnym plusem jest także to, że tkanina ta może być użyta także na meblach zewnętrznych.

Do jakich mebli można użyć tkaniny obiciowej Sand?

Przede wszystkim wyróżnia tę tkaninę to, że można jej użyć praktycznie do wszystkich mebli. Jest to idealny materiał obiciowy na krzesła, sofy czy kanapy. Warto też dodać, że można tej tkaniny użyć także do zrobienia poduszek. Są to świetne materiały na poduszki ogrodowe, co sprawia, że możemy mieć kolorowe dekoracje także w ogrodzie, jak i w domu. Kolorową tkaniną Sand można obić również łóżka w sypialni czy w pokoju dziecięcym. Swobodnie może być ona także wykorzystana do obicia krzeseł w jadalni czy też w kuchni.

Czym wyróżnia się ta tkanina?

Tkanina obiciowa Sand oprócz tego, że ma niespotykane kolory do wyboru, to jeszcze jest, także bardzo mocny i trwały materiał. Dlatego też ten mocny materiał obiciowy jest tak popularny wśród naszych klientów. Warto także dodać, że nasza tkanina Sand nie zawiera żadnych ostrych elementów, które mogłyby uszkodzić skórę, dzięki czemu mogą jej używać także dzieci. Gładka tkanina obiciowa sprawia, że jest ona bardzo bezpieczna i może być użyta zarówno na poduszkę, jak i materiał obiciowy do kanapy czy sofy. Jest to też materiał bardzo miły i przyjemny w dotyku, co powoduje, iż wypoczynek na kanapie, która jest obita tym materiałem, będzie samą przyjemnością. Jest to też bardzo trwała tkanina, dzięki czemu może ona służyć bez żadnych uszkodzeń przez długie lata. Również jest to także modny materiał. Tkanina obiciowa Sand jest bardzo grubo pleciona, przez co jest tak trwała i solidnie wykończona.

Jak można zdecydować się na odpowiedni kolor tkaniny obiciowej Sand?

Jeśli nie wiemy, jaki kolor będzie idealnie pasował do naszych mebli czy poduszek ogrodowych, to dobrze jest skorzystać ze wzornika. Nasz wzornik posiada wszystkie kolory, dzięki czemu można bez problemu do kanapy, sofy czy krzeseł dobrać odpowiedni kolor. We wzorniku jest aż sześć kolorów, co ułatwi naszym klientom odpowiedni wybór. Dzięki temu, że jest tyle kolorów do wyboru, to można także postawić na kolorowe meble  i do każdego pomieszczenia wybrać inny odcień. Do ogrodu można także zdecydować się różne kolorowe materiały, co sprawi, że nasze meble ogrodowe będą się wyróżniały spośród innych ogrodów.

Pamiętaj także o odpowiedniej ilości tkaniny Sand

Dobrze jest wcześniej wymierzyć meble, które chcemy obić tkaniną, gdyż dzięki temu będziemy mieć pewność, że tkaniny starczy na wszystkie elementy. Dobrze jest zamówić nawet nieco więcej materiału, gdyż zawsze może się okazać, że w trakcie obicia zdecydujemy się także, na to, by obić jakieś dodatkowe krzesło czy sofę lub pufy. Dzięki temu, że będziemy mieć dobrze wymierzone materiały, to nie zabraknie nam tkaniny do obicia naszych mebli. Dlatego należy wymierzyć nie tylko wzdłuż i wszerz mebli, ale także te elementy krzesła, czy sofy, które też chcemy by, były one obite.

Gładka tkanina obiciowa Sand jest bardzo popularna 

Niewątpliwą zaletą tkaniny obiciowej Sand jest także to, że jest ona gładka. Dzięki temu, że jest ona bez żadnych wystających elementów, to może być również użyta w domu, w którym są także małe dzieci. Jest to bardzo bezpieczna tkanina, co sprawia, że jest tak popularna. Przez to, że tkanina jest tak gładka, to może być ona dopasowana bez problemów do innych tekstyliów i mebli, które mamy w domu. Materiał ten może również pasować do  różnych stylów, jakie mamy w swoim domu. Dlatego swobodnie można ją dopasować do stylów takich jak: minimalistyczny, angielski, skandynawski czy nowoczesny. Tkanina ta jest uniwersalna w użyciu, co daje możliwość tego, że można ją obić różne części i elementy naszych mebli.

Jakie parametry powinna mieć dobra tkanina obiciowa?

Gramatura jest jedną z podstawowych informacji, które powinno się brać pod uwagę przy wyborze tkaniny obiciowej. Dlatego też nasza tkanina Sand ma gramaturę 5/5. Również na uwagę zasługuję także to, że wytrzymałość naszej tkaniny jest 5/5. Warto też zauważyć, że odporność koloru na światło jest 6. Dzięki temu nasza tkanina obiciowa Sand wyróżnia się spośród innych materiałów, które są dostępne na rynku. Niewątpliwą zaletą tkaniny jest też to, iż można ją swobodnie prać w pralce. Gdy chcemy zachować tkaninę w dobrym stanie, to dobrze jest prać ją w temperaturze trzydziestu stopni. Tkanina obiciowa jest nowiutka, wykonana prosto na indywidualne zamówienia, dzięki czemu mamy pewność, że tkaniny nikt wcześniej przed nami nie używał, co wzmacnia tylko jej trwałość.

Czy tkaninę obiciową Sand można łatwo czyścić? 

Dbamy o to, by nasi klienci mogli w łatwy i szybki sposób czyścić tkaninę obiciową Sand. Oprócz tego, że można swobodnie prać w pralce i prasować naszą tkaninę, to także można ją bez problemu wyczyścić zwykłą, nawilżoną ściereczką, gdy zajdzie taka potrzeba. Jest to niewątpliwie ogromna zaleta tego materiału.

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego koloru tkaniny Sand?

Ze względu na to, że nasz materiał obiciowy Sand ma bardzo dużo różnych kolorów, to dobrze jest wcześniej zastanowić się nad tym, jakie odcienie chcemy mieć w swoim pomieszczeniu. Można postawić na jeden kolor, który swą barwą przypomina piasek w kolorze pustynnego, zachodzącego słońca, czy też na piasek pustyni w bursztynowym kolorze z różnymi odcieniami. Gdy jednak bliżej jest nam do morza, to warto zatem postawić na kolory takie, które swą fakturą przypominają lazur błękitnego morza. Dobrze jest zastanowić się nad tym, czy chcemy mieć w jednym pomieszczeniu jeden odcień barwy, czy jednak chcemy mieć kolorowe pomieszczenie. Dlatego też dobrze jest wcześniej zamówić wzornik Sand, który nam pomoże w tej trudnej decyzji. Warto też pamiętać, że do ogrodu można bez problemu postawić na kolorowe barwy, które przepięknie ozdobią nasz ogród. Można zrobić kolory takie, że krzesła będą połączone w kolory piasku i morza. Przy wyborze odpowiedniego koloru tkaniny obiciowej Sand, można kierować się także modą i popularnością, co sprawi, to że nasze pomieszczenia nie będą potrzebowały przez dłuższy czas żadnych zmian.

Materiał tapicerski Sand jest zatem idealnym wyborem, który może ożywić każde pomieszczenie w Twoim domu, ale także może również ożywić ogród. Dzięki temu, że jest to tak uniwersalna tkanina, którą można używać do różnych mebli, to można bez problemu obić nią ulubione kanapy, sofy czy też krzesła ogrodowe. Nie można także zapomnieć o poduszkach, które często są umieszczane na krzesłach ogrodowych. Dlatego dobrze jest zamówić naszą tkaniną obiciową Sand również na poduszki ogrodowe. Takie obite poduszki ogrodowe, można również użyć do siedziska, przy kominku czy włożyć do foteli bujanych, co sprawi, że będziemy mieć wygodne siedzisko. Materiał, który użyjemy do obicia naszych mebli, to bez problemu wytrzyma w użyciu przez kilkanaście sezonów i dzięki temu będziemy mieć także modne i kolorowe meble i poduszki.