• 361 CHOINKA

  Poduszka 361 Choinka

  51,99 59,99 
 • 362 MIKOLAJ Z PREZENTAMI

  Poduszka 362 Św. Mikołaj z prezentami

 • 364 SW. MIKOLAJ

  Poduszka 364 Św. Mikołaj

 • 366 BALWANEK 1

  Poduszka 366 Bałwanek

  51,99 59,99 
 • 425 SKRZAT

  Poduszka 425 Skrzat

  51,99 59,99 
 • 412 ANIOLEK II

  Poduszka 426 Aniołek II

  51,99 59,99 
 • 408 ZIELONA CHOINKA

  Poduszka 428 Zielona Choinka

  51,99 59,99 
 • 429 SWIATECZNY PIESEK

  Poduszka 429 Świąteczny Piesek

  51,99 59,99 
 • 406 SREBRNY STROIK

  Poduszka 432 Srebrny Stroik

  51,99 59,99 
 • 306 RENIFERY I MIKOLAJKI

  Poduszka dekoracyjna 306 RENIFERY I MIKOŁAJKI

  51,99 59,99 
 • 316 JARZEBINA 1

  Poduszka dekoracyjna 316 JARZĘBINA

  51,99 59,99 
 • 319 CZERWONY RENIFER

  Poduszka dekoracyjna 319 CZERWONY RENIFER

  51,99 59,99 
 • 382 ANIOLEK

  Poduszka dekoracyjna 382 ANIOŁEK

  51,99 59,99 
 • 305 SWIATECZNY KLIMAT

  Poduszka dekoracyjna ŚWIĄTECZNY 305 KLIMAT

  51,99 59,99 
 • IMG 6696 PL Paszport 35x45 mm scaled

  Poduszka dekoracyjna ŚWIĘTA 434

  51,99 59,99 

Dlaczego poduszka świąteczna i Rudolf kojarzą się z prezentami?

Święta to znakomity czas na to, by przyozdobić swój dom akcesoriami, które zawierają świąteczny motyw. Dlatego nie może zabraknąć w salonie, czy też w sypialni świątecznych poduszek. Warto zatem wiedzieć, jakie wybrać poduszki świąteczne, by wprowadzić do swojego domu magię świąt.

Jakie poduszki świąteczne wybrać do salonu?

Salon to miejsce, w którym zapewne mamy najwięcej świątecznych dekoracji. Jest też to miejsce, w którym będziemy spędzać najwięcej czasu święta wraz z rodziną i gośćmi. Dlatego, należy zadbać o odpowiedni wystrój świąteczny. Niewątpliwie pomogą tutaj poduszki świąteczne. Do salonu warto wybrać, takie poduszki, które będą pasować do aranżacji całego pomieszczenia. Nie może zatem zabraknąć poduszki z motywem Świętego Mikołaja, który roznosi podarki, czy też renifera, który pomaga Mikołajowi prowadzić sanie. Dzięki takim poduszkom zrobimy w salonie niesamowity klimat świątecznym. Gdy mamy narożnik lub sofę w salonie, to możemy rozłożyć poduszki tak, by były porozstawiane po końcach narożnika dzięki, czemu goście i domownicy będą mogli swobodnie skorzystać z siedziska. Nie można także zapomnieć  o fotelach, które możemy postawić przy choince, czy kominku w salonie. Tam również można położyć poduszki świąteczne. Warto też położyć do świąteczne poduszki na krzesła, które będą przy naszym stole wigilijnym. Co ważne możemy na każde krzesło dać poduszki z innym motywem świątecznym lub zdecydować się na jeden motyw. Warto też pamiętać, że mimo zbliżających się świąt Bożego Narodzenia są także dostępne poduszki z króliczkiem i pisankami, które przydadzą się na wielkanocne święta.

Jakie poduszki świąteczne do sypialni?

Sypialnia jest także szczególnym miejscem, w którym musimy zrobić świąteczny klimat. Warto tutaj postawić na poduszki świąteczne, które można ułożyć w kilka rzędów na łóżku. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na różne motywy świąteczne. W naszej sypialni nie może zabraknąć świątecznych poduszek z motywem geometrycznej choinki, czy wesołego bałwanka. Dzięki temu będziemy mieć jednocześnie wprowadzony klimat świąteczny, jak i będzie także radosny motyw. Dobrze jest też wybrać świąteczną poduszkę z motywem wieńca bożonarodzeniowego, który dodatkowo ozdobiony jest kolorowymi bańkami. Poduszki są wygodne dzięki, czemu można je również swobodnie używać do spania, a nie tylko do ozdoby. W sypialni możemy swobodnie wymieszać motywy świąteczne dzięki, czemu będziemy mieć niesamowity klimat świąt.

Jak ozdobić świątecznie pokój dziecięcy?

Gdy ozdabiamy swój dom świątecznymi motywami, to nie możemy zapomnieć także o pokoju dziecięcym. Warto tutaj wprowadzić dość dużo świątecznych ozdób, by dzieci od małego mogły poczuć magię świąt. Niesamowity klimat świąt wprowadzą na pewnopoduszki świąteczne.  W pokoju dziecięcym możemy położyć na łóżku poduszki z motywem świątecznego aniołka oraz reniferów i Mikołajów. Warto także dodać świąteczne poduszki, które mają wesołego bałwanka, czy świąteczne domki lub choinki. Pokój dziecięcy może być udekorowany w różne motywy, które będą zachwycać nasze dziecko. Natomiast na święta wielkanocne możemy zmienić poduszki na takie, które mają motyw króliczka ukrytego wśród pisanek. Dzięki temu wystrój pokoju dziecięcego będzie się zmieniał za pomocą poduszek w zależności od tego, jakie święta się obecnie zbliżają.

Czy można kupić samą poszewkę świąteczną?

Gdy mamy w domu sporo poduszek i chcemy tylko założyć nową świąteczną poszewkę, to również jest taka opcja. Świąteczne poszewki można dostać z motywem: 

 • Mikołaja, 
 • renifera,
 • bałwanka
 • choinki geometrycznej,
 • stroik bożonarodzeniowy,
 • aniołki,
 • zajączki z pisankami.

Będziemy mogli w zależności od święta Bożego Narodzenia, czy też świąt Wielkanocnych zmienić poszewki na naszych poduszkach. Tak stworzone poduszki świąteczne ozdobią nasze pomieszczenia i fotele oraz łóżka. Wybór samych poszewek świątecznych jest bardzo dobrą możliwością, przez co jesteśmy także ekologiczni. Jednak, gdy nie mamy w domu zbyt wiele poduszek, na które mogłyby pasować poszewki, to można kupić w całości piękne świąteczne poduszki, z danym motywem, który się nam najbardziej podoba dzięki, którym ozdobimy nasz dom.

Poduszki świąteczne jako prezent pod choinkę

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia są znakomitym czasem na to, by podarować swoim najbliższympoduszki świąteczne jako prezent pod choinkę. Dzięki temu nie tylko my sami będziemy mogli ozdobić swój dom pięknymi poduszkami, ale także nasi najbliżsi. Poduszki są wykonane bardzo starannie i estetycznie dzięki, czemu zachwycą każdą obdarowaną osobę niezależnie, czy będzie to dorosły, czy dziecko. Świąteczne poduszki przydadzą się w każdym domu, by mogły one wprowadzić niezapomniany świąteczny klimat. Jest to bardzo ważne, by każdy z domowników i gości mógł wprawić się w świąteczny nastrój. Poduszki świąteczne niewątpliwie pomogą nam zorganizować niepowtarzalny świąteczny nastrój, dlatego warto, jest je podarować swoim najbliższym pod choinkę.

Czy świąteczne poduszki będą pasować do każdego stylu?

Świąteczne poduszki są ozdobą, która wpisze się w każdy styl, który mamy w domu. Niezależnie od tego, czy mamy dom urządzony w stylu: minimalistycznym, prowansalskim, nowoczesnym, czy loftowym to poduszki świąteczne będą pasowały do danej aranżacji. Dzięki temu są one jednocześnie unikatowe i uniwersalne. Warto jest zatem mieć w domu takie poduszki, które mają motyw świąteczny, czy to na święta Wielkanocne, czy Bożego Narodzenia. Dzięki temu nie będziemy mieć w domu rutyny i nudy i będziemy mogli zmieniać odpowiednio nasze poduszki świąteczne

Poduszki świąteczne można łatwo przechować w ciągu roku, by się nie pobrudziły ani nie popsuły. Dzięki temu będziemy mieć świeże poduszki gotowe do ozdobienia naszego domu. Warto też po skończonym świątecznym sezonie uprać poszewki świąteczne dzięki, czemu będziemy mieć czyste poszewki, które można założyć, gdy będzie zbliżał się świąteczny czas. Tak przechowane świąteczne poduszki można użyć w kolejnych sezonach.

Poduszki ze świątecznymi motywami

Przygotowania do świąt to nie tylko gotowanie pysznych potraw, ubieranie choinki czy – jak przed Wielkanocą – kompletowanie koszyczka. Warto zadbać również o atmosferę tego wyjątkowego czasu. Pomóc w tym mogą starannie wybrane elementy dekoracyjne do salonu, w którym zamierza się świętować z najbliższymi. Poduszki z motywem:

 • roznoszącego prezenty Mikołaja,
 • ozdobionego kolorowymi bańkami wieńca bożonarodzeniowego,
 • wesołego bałwanka,
 • geometrycznej choinki,

będą stanowiły piękną ozdobę foteli, sofy oraz krzeseł, dosuniętych do świątecznego stołu. Spodobają się one nie tylko najmłodszym! Z kolei na Święta Wielkanocne polecamy poduszkę z zajączkiem, przycupniętym wśród wzorzystych pisanek.

Zapraszamy do świata eleganckich, ozdobnych tekstyliów dekoracyjnych!