Poduszka w kwiaty, czy może poszewka ozdobna w liście?

 • 373 PALM

  Poduszka 373 Palm

  51,99 59,99 
 • 303 WIOSENNA RADOSC EDEN 8101

  Poduszka dekoracyjna 303 WIOSENNA RADOŚĆ

  51,99 59,99 
 • 309 MARIPOSA 8005

  Poduszka dekoracyjna 309 MARIPOSA 8005

  51,99 59,99 
 • 312 MARIPOSA 8001

  Poduszka dekoracyjna 312 MARIPOSA 8001

 • 314 KWIATOWA EKSPLOZJA EDEN 8104

  Poduszka dekoracyjna 314 KWIATOWA EKSPLOZJA

  51,99 59,99 
 • 315 JUNGLE EDEN 8105

  Poduszka dekoracyjna 315 JUNGLE

  51,99 59,99 
 • 316 JARZEBINA 1

  Poduszka dekoracyjna 316 JARZĘBINA

  51,99 59,99 
 • 317 GREEN FOREST EDEN 8106

  Poduszka dekoracyjna 317 GREEN FOREST

 • 318 DZUNGLA NOCA EDEN 8102

  Poduszka dekoracyjna 318 DŻUNGLA NOCĄ

  51,99 59,99 
 • 328 POEMAT MAKI

  Poduszka dekoracyjna 328 poemat maki

  51,99 59,99 
 • 329 POLNE MAKI

  Poduszka dekoracyjna 329 polne maki

  51,99 59,99 
 • 385 ROZA I KROPKIEDEN 8107

  Poduszka dekoracyjna 385

  51,99 59,99 
 • 386 ROZA I PASKI EDEN 8110

  Poduszka dekoracyjna 386

  51,99 59,99 
 • 387 EDEN 8109

  Poduszka dekoracyjna 387

  51,99 59,99 
 • 389 KAKTUSY MARIPOSA 8014

  Poduszka dekoracyjna 389 KAKTUSY

  51,99 59,99 
 • 396 POMARANCZOWE LILIEEDEN 8111

  Poduszka dekoracyjna 396

  51,99 59,99 
 • 397 EDEN 8112

  Poduszka dekoracyjna 397

  51,99 59,99 
 • 403 ROZE EDEN 8113

  Poduszka dekoracyjna 403 Róże

  51,99 59,99 

Poduszki dekoracyjne kwiaty

Poduszki dekoracyjne to najchętniej wybierane tekstylia do domu, które potrafią znakomicie odmienić nasze wnętrza. Można takie poduszki z motywem roślinnym dopasować zarówno do salonu, pokoju dziecięcego, jak i nawet do sypialni. Dzięki temu nasz dom może utonąć w kwiatach. Jest to idealny motyw dla wszystkich miłośników flory.

Postaw na polne kwiaty w swojej sypialni

Kwieciście wzory to idealny pomysł na aranżację swojej sypialni. Delikatne kolory kwiatów na poduszkach będą znakomicie nas usypiały każdego wieczoru. Dlatego warto postawić na poduszkę w polne maki, czy wiosenną radość, które przypominają nam letnie, ciepłe wieczory. Znakomicie będzie także odnajdować się w sypialni poduszka kwiatowa eksplozja, która będzie bardzo dobrze współgrała z motywem polnych kwiatów. Poduszki z motywem roślinnym dodadzą do sypialni świeżości. Kwiaty polne są także kojarzone z letnimi owadami, jakimi są motyle. Dlatego można również dołożyć do wystroju sypialni zielonego motyla, który przebije czerwień maków, a jednocześnie nadal będzie wszystko ze sobą współgrało.

Stwórz dżunglę w pokoju dziecięcym 

Pokój dziecięcy to królestwo poduszek. Można do niego wprowadzić dżunglę poprzez wybór poduszek z motywem roślinnym. Do stworzenia takiej dżungli, dla każdego młodego odkrywcy będą potrzebne nam poduszki takie jak: zielone liście, dżungla nocą, czy green forest. Dzięki tak niewielkim przedmiotom, jakimi są poduszki dekoracyjne, to możemy całkowicie zmienić wystrój pokoju dziecięcego. Dżungla w dziecięcym pokoju jest bardzo modnym i popularnym motywem, który będzie wprowadzał małego odkrywcę tuż przed snem w krainę dżungli i nieznanych, ciekawych przygód. Dzięki temu można pobudzić wyobraźnię dziecka, która ma ogromny potencjał. Warto także dodać, że taki motyw dżungli może towarzyszyć dziecku nawet przez kilka lat bez potrzeby zmieniania aranżacji jego pokoju. Styl dżungli dodany poprzez poduszki dekoracyjne pasuje zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Taki pokój będzie na pewno ciepły i przytulny, a zarazem owiany tajemnicą nieprzeniknionej dżungli.

Kwiaty w salonie są ponadczasowe

Salon jest miejscem, w którym kwiaty są ponadczasowe i można je również dowolnie mieszać. Dzięki temu będziemy mieć niesamowicie ożywiony salon przez poduszki z motywem roślinnym. Dobrze jest mieć zatem w salonie poduszki w kolorowe kwiaty, róże, lawendę, czy nawet w kaktusy. Tak duży wybór kwiatów na poduszkach daje nam ogromne możliwości zmiany aranżacji zależnie od pory roku, czy nawet od naszego nastroju. W salonie oprócz kwiatów może się również znaleźć poduszka z zielonym motylem, który jest powiązany także z motywem roślinnym. Gdy chcemy w zimę wprowadzić do salonu nieco wspomnień z lata, to warto postawić na niebieską pocztówkę, która charakteryzuje się motywem niebieskich i czerwonych róż właśnie na tle pocztówek. Można również wybrać poduszkę z motywem róż i motyli, która będzie nawiązywać do wiosny i lata. W okresie jesiennym możemy natomiast dodać pięknego jesiennego klimatu, dodając do sypialni poduszkę z jarzębiną, która jest jednym z symboli jesieni.

Czy zmieniać aranżację pomieszczeń na różne kwiaty zależnie od pory roku?

Bardzo dobrze jest wprowadzać nowe zmiany w zależności od pór roku do naszych pomieszczeń. Dzięki temu nie wkradnie się do naszego domu nuda i rutyna. Nawet w pokoju dziecięcym, który jest urządzony na styl dżungli, można wprowadzić świeże poduszki z motywem roślinnym, które nieco ożywią pomieszczenie. Warto także pamiętać, by odświeżać sypialnię i salon, gdyż są to dwa pomieszczenia, w których spędzamy dość dużo czasu. Dobrze jest, by i tam nie wkradła się rutyna. Dlatego w zależności od pory roku warto, jest dodawać poduszki z motywem róży, motyli, czy zielonych liści. Dzięki temu nasz dom będzie piękny przez cały rok. Motyw roślinny jest ponadczasowy i pasuje praktycznie do każdego stylu, który będziemy mieć w naszym domu. Dzięki czemu, nawet jeśli mamy w domu główny styl minimalistyczny, nowoczesny, czy nawet skandynawski, to taki motyw roślinny będzie znakomicie pasował do każdego z nich.

Nie zapomnij ozdobić tarasu 

Motyw roślinny nie może być zapomniany także na naszym tarasie. Jest to szczególnie miejsce, gdzie w lecie mamy na nim mnóstwo prawdziwych kwiatów. Dlatego też warto, jest ozdobić nasze meble tarasowe poduszkami z motywem roślinnym. Takie poduszki w róże, kaktusy, lawendy, czy nawet w polne maki, będą znakomicie komponować się z żywymi kwiatami, które są porozstawiane w doniczkach na naszym tarasie. Warto także przebić kolorowy taras zielenią i dodać poduszki z kaktusem, czy nawet z palmą i wprowadzić tym samym klimat ciepłych krajów. Poduszki z motywem roślinnym to świetny pomysł na to, by dekorowały taras, a przy tym były także praktyczne, gdyż możemy z nich skorzystać i odpocząć po ciężkim dniu pracy, czy wypić kawę. Oczywiście takie roślinne poduszki znakomicie będą się także komponowały na balkonie w bloku, gdzie również na wiosnę i w lecie jest on ozdobiony żywymi kwiatami.

Czy poduszki z motywem roślinnym są dobrym pomysłem na prezent?

Z racji tego, że poduszki w kwiaty są ponadczasowe i pasują do praktycznie każdego wnętrza, to są idealnym prezentem, szczególnie na nowe mieszkanie. Takiepoduszki z motywem roślinnym na pewno odpowiednie miejsce, czy to w salonie, czy w sypialni. Warto też dodać, że nasze poduszki są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku dzięki, czemu nie uczulą żadnej osoby, którą obdarujemy. Są to także bezpieczne materiały, dlatego też nawet dzieci mogą ich używać. Nasze poduszki dekoracyjne są łatwe w utrzymaniu czystości, co dodatkowo korzystnie wpływa na to, by podarować takie poduszki swoim najbliższym.

Poduszki z motywem roślinnym można swobodnie ze sobą mieszać dzięki, czemu komponują przepiękną całość, która przypomina nam florę. Co ważne poduszki z motywem roślinnym pasują do naszych pomieszczeń przez cały rok i można je wymieniać w zależności od danej pory roku, czy nastroju. Poduszki są lekkie i nie zajmują zbyt wiele miejsca, przez co aranżacji pokoju może dokonać nawet jedna osoba.

Fajne poduszki dekoracyjne, które możesz mieć już dziś!