Czym wyróżniają się tkaniny dekoracyjne FABRICWORLD?

Szukasz ekskluzywnych materiałów, które sprawdzą się na poduszki dekoracyjne? A może interesują Cię tkaniny zasłonowe o oryginalnym wzornictwie? Jeśli tak, koniecznie odkryj kolekcje przygotowane przez naszą internetową hurtownię tkanin Fabric World. Dzięki temu, że poznaliśmy tekstylia świata od podszewki, dziś oferujemy Ci najwyższej jakości wyroby sygnowane logo FABRIC WORLD. Sprawdź, czym się wyróżniają i jakie są ich najważniejsze cechy!

ekskluzywne

Jakie materiały proponuje FABRIC WORLD?

Asortyment marki obejmuje bogaty wybór utkanych z pasją tkanin dekoracyjnych, zasłonowych, obiciowych oraz przeznaczonych na ozdobne poszewki. Przygotowane z niezwykłą starannością kolekcje przyciągają uwagę drobnymi, lecz wyrazistymi elementami, płynnymi konturami, a także pięknymi motywami inspirowanymi naturą. Jako doświadczony sklep z tkaninami, dostarczamy zarówno włókniny wzorzyste, jak i gładkie, gwarantujące wiele zastosowań. Doskonałym przykładem są żakardowe tekstylia dekoracyjne FLOWER. Poza tym, że znakomicie prezentują się na poduszkach, doskonale sprawdzają się także jako obicia mebli. Bestsellerem jest również Estrella, który pozwala uzyskać wystrój rodem z królewskiego Wersalu. Ta luksusowa linia produktów nadaje się w szczególności na zasłony i obicia, dodając splendoru każdej aranżacji.

Czym charakteryzują się tkaniny FABRIC WORLD?

Fenomen materiałów FABRICWORLD tkwi przede wszystkim w najwyższej jakości wykonania oraz oryginalnym, nieprzeciętnym wzornictwie. Kolekcje tkanin bazują na najnowszych trendach, dzięki czemu spotykają się z ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony prywatnych klientów, jak i profesjonalnych dekoratorów wnętrz. Na uwagę zasługuje także niezwykła różnorodność. W ofercie naszej internetowej hurtowni znajdziesz wyroby, które idealnie odnajdą się nie tylko w eleganckich i klasycznych wnętrzach, ale także w pomieszczeniach inspirowanych nowojorską nonszalancją, czy kolorowym stylem pop-art.
Wszystkie tkaniny dekoracyjne, zasłonowe i obiciowe FABRICWORLD mają niezbędne certyfikaty, które są przyznawane atestowanym produktom. Stanowią one potwierdzenie ich wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa użytkowania. Poniżej prezentujemy najważniejsze cechy, jakimi wyróżniają się materiały z kolekcji FABRICWORLD:

  • bardzo dobra odporność na ścieranie, mechacenie i uszkodzenia mechaniczne,
  • ponadprzeciętna wytrzymałość,
  • łatwość do utrzymania w czystości,
  • miękkość i przyjemność w dotyku,
  • ponadczasowy design dający możliwość tworzenia dodatków współgrających z każdym stylem we wnętrzu,
  • wysoka jakość wykonania gwarantująca długi okres eksploatacji.

Co jeszcze jest wyróżnikiem tkanin FABRIC WORLD?

To, co jest atutem wyrobów FABRICWORLD, to także przyjazność dla środowiska. Świadczy o tym przede wszystkim zgodność z rozporządzeniem REACH przyjętym przez Parlament Europejski i Radę (WE). Oznacza to, że materiały oferowane przez naszą internetową hurtownię tkanin, są ekologiczne i wolne od szkodliwych chemikaliów. Ich produkcja od początku do końca odbywa się bez wykorzystania toksycznych związków, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci, nawet ze skłonnością do alergii.

Podsumowanie

Tkaniny FABRIC WORLD to pierwszorzędny design, bogate wzornictwo i wygoda korzystania. Bez względu na to, po jaki materiał sięgniesz, możesz być pewny, że jego kolor nie wypłowieje wraz z biegiem czasu, a wzór nie wytrze się. Już teraz zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego i odkryj wyroby, w których zakochasz się od pierwszego wejrzenia!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz