Tkanina tapicerska EVA

No products found which match your selection.

Gdy chcemy zmienić wystrój swojego wnętrza, to warto, jest użyć do tego tkaniny dekoracyjnej, która odmieni nasze pomieszczenie. Tkanina meblowa miękka w dotyku sprawia, że wypoczynek na takiej kanapie, czy też sofie będzie komfortowy i wygodny. Gładka tkanina obiciowa na naszych meblach będzie świetnie tworzyła spójną całość ze stylem, który mamy w domu.

Jakie kolory można dostać, wybierając tkaninę obiciową Eva?

Dzięki temu, że tkanina tapicerska gładka Eva jest w tak modnych kolorach, to każdy klient znajdzie idealną barwę dostosowaną do swoich potrzeb i stylu, który ma w domu. Między innymi kolorami, które są dostępne w ofercie to:

  • szary,
  • brązowy, 
  • złoty
  • beżowy,
  • biały,
  • czerwony.

Kolory te występują również w różnych odcieniach, przez co swobodnie można sobie je mieszać, wedle swojego upodobania. W ten szybki i prosty sposób można zmienić wygląd w każdym pomieszczeniu w swoim domu i co ważne, nie trzeba kupować nowych mebli, tylko nada się drugie życie swojej ulubionej kanapie lub fotelowi.

Czym wyróżnia się tkanina meblowa patternem zygzak Eva?

Przede wszystkim tym, że jest, to tkanina bardzo wytrzymała i odporna na różnego rodzaju zarysowania. Posiada trudnopalną powłokę, dzięki czemu można tą tkaniną obić również krzesła w kuchni. Tkanina meblowa wyróżnia się także pięknym zygzakiem, który jest widoczny na hafcie. Jest również odporna na działanie promieni słonecznych w skali między 4 a 6, co daje nam możliwość wystawienia jej na meblach tarasowych, czy też balkonowych. Kolor tej tkaniny nie blaknie nawet po kilkunastu miesiącach. Warto też dodać, że tkanina ta posiada też ograniczone wchłaniane płynów, przez co, nawet gdy coś się na nią wyleje lub dostanie się deszcz, to nie zrobi większej szkody. Należy też pamiętać, że tkanina tapicerska gładka Eva może być prasowana w niskiej temperaturze maksymalnie do 110 stopni, dzięki czemu można utrzymać ją w świetnym stanie nawet przez długie sezony.

Jak można dbać o tkaninę meblową Eva?

Ze względu na to, że nie można prać tej tkaniny meblowej, to warto, jest przetrzeć ją lekko namoczoną lub suchą ściereczką, w miejscu, w którym się ubrudziła. Można również ją prasować, dzięki czemu zawsze tkanina ta będzie estetycznie wyglądać. Przez to, że gładka tkanina obiciowa jest także odporna na niektóre płyny, to dzięki temu nie ma obawy, że krzesła w jadalni, czy też w kuchni, które będą nią obite, to nie będą narażone na powstanie plam, których nie będzie się, dało usunąć. Co ważne do usunięcia takich plam, nie trzeba używać żadnych silnych środków chemicznych.

W jakich pomieszczeniach można użyć tkaniny obiciowej Eva?

Tkanina meblowa miękka w dotyku jest świetna do użycia praktycznie w każdym pomieszczeniu. Przez swoje nowoczesne kolory fantastycznie dopasuje się do sypialni, jadalni, kuchni, czy nawet pokoju dziecięcego. Można tę tkaninę obiciową użyć do krzeseł w jadalni czy też w kuchni, a dzięki temu, że jest to tkanina tapicerska bardzo przyjemna w dotyku, to będzie się przyjemnie i komfortowo siedziało na takich krzesłach.  Warto też pomyśleć nad tym, by tkaninę tę użyć do obicia swoich ulubionych mebli tarasowych lub balkonowych. Można również bez problemu obić nią poduszki, czy zrobić z niej także zasłony, które fantastycznie będą wyglądać w salonie.

Czy gładka tkanina obiciowa Eva pasuje do każdego stylu?

Nasza tkanina obiciowa Eva jest świetna również pod tym względem, że umie się dopasować do każdego pomieszczenia oraz stylu. Przez to, że ma takie unikatowe, a jednocześnie stylowe kolory, to może być połączona ze stylem nowoczesnym, minimalistycznym, loftowym,  skandynawskim, czy nawet angielskim. Dzięki temu w każdym pokoju możemy stworzyć niepowtarzalny i estetyczny styl, przy użyciu tkaniny obiciowej Eva. Warto też dodać, że kolory są tak modne, że nie będzie potrzeby wymiany mebli przez najbliższych kilkanaście sezonów, co sprawi, że będziemy nie tylko ekologiczni, ale również ekonomiczni.

Jak można dopasować tkaninę obiciową Eva do swoich mebli?

Jeśli zależy nam na tym, by gładka tkanina obiciowa Eva pasowała idealnie do naszych mebli, to należy wymierzyć kanapę, sofę czy też poduszki lub krzesła w taki sposób, by zaznaczyć każdy jego element. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że starczy nam tkaniny nawet wtedy, gdy mebel nie będzie miał standardowego wyglądu. Należy też doliczyć do obicia każdą nogę krzesła czy też wcięcia w kanapie, które mogą powstać po jej złożeniu. Jeśli nie jesteśmy w stanie dokładnie zmierzyć mebli, ze względu na ich niestandardowy kształt, to dobrze jest zamówić nieco więcej materiału, który można następnie wykorzystać nawet do obicia swojej ulubionej poduszki. Jest to bardzo dobry sposób na to, by bez obawy zmienić wygląd swoich mebli w każdym pomieszczeniu. Warto też pamiętać, że tkanina meblowa z patternem zygzak jest świetna również pod tym względem, że jej wzór układa tak, by tworzyła ze sobą spójną całość na każdym meblu, obojętnie od jego kształtu. Dzięki temu można użyć tkaniny tapicerskiej Eva do obicia, nie tylko kanap i sof, ale również krzeseł, poduszek.

Czy warto mieć tkaninę tapicerką Eva w swoim domu? 

Jeśli zależy nam na tym, by tkanina obiciowa, którą użyjemy na nasze meble, będzie trwała i odporna na zarysowania, to warto wybrać tkaninę meblową Eva. Będziemy mieć wtedy pewność, że gładka tkanina obiciowa wytrzyma wszelkie użytkowanie zarówno przez domowników, jak i gości. Dlatego też można ją swobodnie użyć na meblach praktycznie w każdym pomieszczeniu oraz na tarasie czy balkonie.

Tkanina meblowa miękka w dotyku to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie komfort oraz wygodę. Dzięki temu można dać swoim ulubionym meblom drugie życie w świetnych i modnych kolorach. Co ważne tkanina ta ma tak żywe i wyraziste kolory, że meble, które będą nią obite, to na pewno będą się fantastycznie wyróżniać spośród innych mebli, które mamy w swoim pomieszczeniu. Należy też pamiętać, że tkanina ta znakomicie pasuje też na meblach tarasowych lub balkonowych.