Tkanina tapicerska French Velvet

No products found which match your selection.

Jeśli potrzebujesz zmiany w swoim domu, to dobrze jest zacząć od zmiany wyglądu swoich mebli i poduszek, czy nawet zasłon. Dzięki temu od razu ożywi się mieszkanie, a wszystko jednocześnie zachowa swój nowoczesny styl. Dlatego też warto sięgnąć po tkaninę tapicerska French Velvet, która jest znakomitym wyborem i co ważne jej kolory będą modne przez kolejne kilkanaście sezonów. Należy też pamiętać, że tego rodzaju tkaninę można użyć również w praktycznie każdym pomieszczeniu.

Jakie kolory można wybrać, decydując się na tkaninę French Velvet?

Kolory są bardzo ważną częścią dekoracyjną, dlatego też mamy dostępne różne gamy barw, dzięki czemu klienci mogą wybrać swój ulubiony kolor. Między innymi można wybrać takie kolory jak:

 • pomarańczowy,
 • żółty,
 • szary,
 • różowy,
 • niebieski,
 • zielony,
 • czarny,
 • brązowy,
 • beżowy,
 • miętowy
 • jasnoszary,
 • fioletowy,
 • złoty,
 • czerwony,
 • bordowy,
 • ciemnoniebieski.

Dzięki temu tkanina velvet jest tak często wybieranym materiałem. Warto też dodać, że kolory naszej tkaniny velvet  collection są tak żywe i jednocześnie estetyczne, że mogą być one połączone ze sobą w różnych zestawach. Bardzo dobrym pomysłem jest połączenie zielonego z żółtym, czy złotym, można również dopasować czerwony ze złotym, oraz fioletowy z szarym. Jest to fantastyczny sposób na to, by tkanina obiciowa wniosła do twoich pomieszczeń naturalny i ciepły styl.

Jakie są zalety tkaniny obiciowej French?

Przede wszystkim tkanina dekoracyjna French Velvet jest miła w dotyku i nie ma żadnych ostrych elementów, które mogłyby nas zadrapać, dlatego tak świetnie pasuje ten materiał na poduszki, czy obicie kanap. Aksamit jest fantastycznym materiałem do tego, by stworzyć w swoim domu nowoczesny i glamour styl. Co ważne taka tkanina jest także bardzo wytrzymała i nie gniecie się, dzięki czemu nie ma takiej potrzeby, by prasować tę tkaninę.Materiał welur  charakteryzuje się również tym, że jest on bardzo wytrzymały i odporny na różnego typu zarysowania, czy zadrapania. Bardzo ważną zaletą tego materiału jest też to, że kolor jest odporny na promienie słoneczne, co sprawia, że można obić dodatkowo meble na balkonie, czy też na tarasie. Miękkość i przyjemność w dotyku tkaniny French powoduje, że świetnie będzie się odpoczywało na kanapie obitej tym materiałem. Co więcej, welur tapicerski nie zawiera żadnych elementów, które mogą uczulić, czy podrażnić delikatną skórę dziecka, dlatego też mogą z tej tkaniny korzystać także alergicy.

W jakich pomieszczeniach odnajdzie się tkanina dekoracyjna French Velvet?

Tkanina obiciowa fantastycznie pasuje do obłożenia ulubionej kanapy, czy też sofy w salonie, sypialni lub w pokoju dziecięcym. Można również zrobić z tego materiału świetne poszewki na poduszki, które idealnie udekorują pomieszczenia w domu. Co ważne takie dekoracyjne poduszki z użyciem tkaniny French mogą także ozdobić krzesła w jadalni, czy też w kuchni. Znakomitą ozdobą jest także użycie poduszek na meblach tarasowych, czy ogrodowych. Tkanina tapicerska French Velvet idealnie pasuje do mebli tarasowych i balkonowych, dlatego też można ozdobić nasze ulubione miejsca do wypoczynku świetnymi kolorami. W pokoju dziecięcym znakomicie będzie pasować velvet tkanina obiciowa w kolorach takich jak: złoty, czerwony, niebieski, żółty, czy zielonym lub czerwonym, dzięki czemu pomieszczenie to, będzie przytulne i dzieci chętnie będą spędzały w nim czas. Przez to, że kolory tej tkaniny bez problemu można ze sobą łączyć, to w każdym pomieszczeniu, może ona ożywiać nasz dom.

Jak czyścić i dbać o tkaninę French Velvet?

Bardzo ważne jest to, by dbać o tkaninę obiciową, dzięki czemu może nam ona służyć przez kilkanaście sezonów. Warto jednak pamiętać, że tkanina dekoracyjna Frnech Velvet nie może być prana w pralce i prasowana, gdyż jest to zbyt delikatny materiał, na takie chemiczne zabiegi, jednak można użyć ręcznego mycia. Wystarczy do tego użyć lekko namoczonej lub całkowicie suchej ściereczki, czy też gąbeczki i raz na jakiś czas przetrzeć swoje meble oraz poszewki na poduszki. Dzięki temu zachowamy cały czas czystość naszej tkaniny. Delikatnie warto też odświeżyć odkurzaczem materiał welur z okruszków, szczególnie na kanapie, czy ulubionej sofie, które mogą się pojawić w trakcie użytkowania.

Czy tkanina ta jest w modzie i warto go mieć w swoim domu?

Tkanina French Velvet ze względu na to, że ma tak duży wybór różnych kolorów, oraz jest gładkim i przyjemnym materiałem, to jest świetnym wyborem do tego, by mieć go w swoim domu. Dzięki temu, że są to tak żywe i estetyczne kolory tkaniny, to możemy użyć jej do obicia różnych mebli w swoich ulubionych pomieszczeniach. Przez to, że jest to materiał bardzo wytrzymały na różne czynniki zewnętrzne, to warto posiadać go w domu i odświeżyć swoje wnętrza. Co ważne dzięki użyciu tkaniny dekoracyjnej French Velvet wprowadzamy do swojego wnętrza nowoczesny i elegancki styl, który można również połączyć z innymi stylami. Warto też dodać, że meble obite tą tkaniną będą się niesamowicie wyróżniać spośród innych tekstyliów i mebli, które mamy w pomieszczeniu, dzięki czemu od razu goście, jak i rodzina zauważą nasze zmiany. Modna tkanina obiciowa sprawi, że nie będzie potrzebny remont i zmiana stylizacji w salonie, sypialni, kuchni czy w pokoju dziecięcym przez kilka kolejnych sezonów. Należy tutaj dodać też, że przez to, iż możemy użyć tej tkaniny również na meble ogrodowe, to wszystkie elementy naszego domu i ogrodu będą ze sobą tworzyły spójną całość.

Velvet collection to świetny wybór na to, by odświeżyć swoje wnętrza bez potrzeby kupowania nowej kanapy, czy krzeseł lub poduszek. Dzięki temu nasze ulubione miejsca do wypoczynku odzyskają swoją świetność i będzie się nam tam znakomicie spędzać czas. Tkanina dekoracyjna French Velvet to materiał, który znakomicie odnajdzie się w każdym domu, niezależnie od tego, jaki mamy metraż.Welur to także materiał, który może świetnie poradzić sobie w różnych warunkach, przez co jest to tak popularny materiał wśród naszych klientów.