Obraz na płótnie

No products found which match your selection.

Powód, dla którego zakochałem się w sztuce na płótnie

Gdy podczas jednej z naszych podróży zobaczyłem TKANE OBRAZY, wiedziałem, że muszę mieć w domu jeden z nich. Po oprawieniu i powieszeniu na ścianie, wszystko stało się jasne. Trzeba podzielić się z Państwem tymi przepięknymi obrazami, w które włożono tyle pracy, wyczucia smaku i pasji. Te wspaniałe dzieła, to nie tylko wynik ciężkiej i długiej pracy inżynierów w fabryce tkanin. To również efekt niesamowitego talentu twórców owych dzieł sztuki.

Jednak środowisko w jakim żyjemy, ludzie i przedmioty jakimi się otaczamy niewątpliwie mają ogromny wpływ na to kim jesteśmy, jak się określamy i w jaki mamy wpływ na innych ludzi.

W ofercie Fabric World znajdziesz tkane obrazy dekoracyjne. Takie dzieło może stać się ciekawym uzupełnieniem wystroju salonu albo sypialni. Przygotowane przez artystów z Hiszpanii, zachwyci każdego, kto je zobaczy. Tkany obraz powstaje na bazie sztuki malarskiej, co wymaga wielogodzinnej pracy grafików. Trzeba dopasować kolory nici tak, aby wiernie oddawały barwy oryginału. Doceniając tę pracę, nasza hurtownia i sklep z tkaninami zdecydowała się wzbogacić o te dzieła swój asortyment. Zapraszamy do zakupu!